KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16583133
nr 1658 3133
Fredrik Moe. Signerad, hus i vinterlandskap. Olja på duk, 37x46 cm, yttermått inklusive ram: 49x68 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 november 2024
kl 18:57:15
100 kr